Home ShowBiz “Corona nuk fëlliqet me femra që..”, Rudina “shpërthen” ndaj komentuesve
“Corona nuk fëlliqet me femra që..”, Rudina “shpërthen” ndaj komentuesve
0

“Corona nuk fëlliqet me femra që..”, Rudina “shpërthen” ndaj komentuesve

0
0

Rreziku dhe frika nga Corona Virusi ka bërë që shumica e personazheve të njohur të marrin masa e ndonjëherë edhe të postojnë foto në instgram me maska.

Kështu ka ndodhur edhe me aktoren Rudina Dembacaj e cila ka postuar në instagramin e saj një foto me maskë ndërsa shkruan “Hello Coronavirus”

Kaq ka mjaftuar që të shpërthejnë komente nga më të ndryshmet disa prej të cilave fyese.

Një prej komentuese i thotë Rudinës se Corona nuk fëlliqet me gra që kanë kaluar shumë burra.

Këtë koment Rudina e ka marrë me sportivitet dhe ka zgjedhur të përgjigjet shkurt dhe me ironi.

Ajo i ka thënë komentueses thjesht “Shyqyr” shoqëruar me një emoji që qesh me lotë.

Ndërsa një tjetër komentuese që e ka ofenduar nuk ja ka përtuar përgjigjen.

“K…, nuk i zë Coronavirus”, shkruan një komentues të cilit Rudina vendos ti tregojë vendin duke ja kthyer me të njëjtën monedhë.

“Pra as mamin tënd”, i drejtohet ajo djalit që i ka komentuar.

Kujtojmë se Rudina deklaroi publikisht pak kohë më parë lidhjen me ish deputetin Mark Froku të cilin e ka partner në biznes dhe në jetë.

Pak kohë para se të bënte publike lidhjen e re, Rudina deklaroi për herë të parë në emisionin e mëngjesit në Top Channel, ndarjen nga bashkëshorti me të cilin ka një vajzë.

View this post on Instagram

Hello corona @makeupbyelona #mosifolrudit

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on

InkedRudina_LI

InkedRudina..._LI

InkedRudinaaa_LI

Link: https://www.instagram.com/p/B8_Y7h_HX8W/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8OLgvnn1no/