Home ShowBiz “Aman o zot çe puth kështu..”, mamaja e Jonidës do t’ju bëjë të qeshni me lotë
“Aman o zot çe puth kështu..”, mamaja e Jonidës do t’ju bëjë të qeshni me lotë
0

“Aman o zot çe puth kështu..”, mamaja e Jonidës do t’ju bëjë të qeshni me lotë

0
0

Jonida Maliqi është mjaft aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë vazhdimisht foto e video ku në disa prej tyre përfshin edhe të ëmën.

Kjo e fundit njihet për reagimet e saj epike në situata të ndryshme dhe një prej tyre është edhe kjo më qenin.

Mesa duket e ëma e Jonidës nuk i ka qejf qentë dhe nuk do ta besoni si reagon kush shikon djalin e Jonidës që po puth dhe përkëdhel qenin.

Duke parë reagimin e saj, Jonida vendos ta ngacmojë duke i thënë se do ti dhuroj një qen që të dalë shëtitje me të dhe nipin.

Por ajo refuzon hapur e madje reagimi i saj do t’ju bëjë të qeshni me lotë.

Kjo nuk është hera e parë që e ëma e Jonidës bën batuta dhe reagime shumë të këndshme të cilat Jonida i poston herë pas herë në rrjetet sociale.

Link: https://www.instagram.com/jonidamaliqi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8s6aknnQe8/