Home ShowBiz Nevina i jep fund lidhjes me të dashurin jurist, moderatorja bën deklaratën e papritur
Nevina i jep fund lidhjes me të dashurin jurist, moderatorja bën deklaratën e papritur
0

Nevina i jep fund lidhjes me të dashurin jurist, moderatorja bën deklaratën e papritur

0
0

Moderatorja simpatike Nevina Shtylla i ka habitur jo pak fansat dhe shikuesit teksa gjatë emisionin “E diell” deklaroi se nuk është çift.
Gjatë diskutimit të temës mbi marrëdhenit seksuale në karantinë, Manushi e pyet Nevinën: “Ti je nga ato çifte që karantina e kapi të ndarë apo të bashkuar”

Moderatorja ka habitur me përgjigjen ndërsa thotë: “Unë s’jam fare çift”.

Nevina nuk ka dashur të japë detaje të tjera dhe menjëhërë pas deklaratës ka filluar të diskutojë mbi temën.

Nevina është përfolur pak kohë më parë për lidhjen me juristin Arbër Myftari dhe në media qarkulluan foto të tyre gjatë verës së shkuar, ndërsa vetë moderatorja e kishte konfirmuar tërthorazi në po të njëjtën rubrikë lidhjen e saj.

Por duket se gjërat kanë ndryshuar për moderatoren e cila duket se i ka dhënë fund lidhjes, ose të paktën këtë ka dashur të nënkuptojë me deklaratën e saj.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=CN-KEl5jZac

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B_cP16hjZVD/