Home ShowBiz I lumtur në pishinë, Elita sjell momentet më të bukura me Zërin gjatë pushimeve
I lumtur në pishinë, Elita sjell momentet më të bukura me Zërin  gjatë pushimeve
0

I lumtur në pishinë, Elita sjell momentet më të bukura me Zërin gjatë pushimeve

0
0

Elita Rudi, reperi  Gjiko dhe vogëlushi Zëri ndodhen aktualisht në jug të vendit duke bërë disa ditë pushime.

Si Elita ashtu edhe Gjiko kanë postuar disa foto në breg të detit, por ai që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është Zëri.

Elita ka postuar disa foto dhe video ku pozon buzë pishinës me Zërin i cili duket shumë i lumtur teksa luan me ujin në pishinë.

Në një prej fotove ku Zëri shfaqet në duart e Elitës e cila pozon buzë pishinës duke përqafuar të voglin, moderatorja shkruan: “Lumturia jote është lumturia ime”

Link: https://www.instagram.com/elita.rudi/

Link: https://www.instagram.com/p/CBim4pJFneT/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B9JrPCWlq1V/