Home ShowBiz Kur vjehra të dedikon fjalët më të bukura për ditëlindje, Elita qenka një nuse me fat
Kur vjehra të dedikon fjalët më të bukura për ditëlindje, Elita qenka një nuse me fat
0

Kur vjehra të dedikon fjalët më të bukura për ditëlindje, Elita qenka një nuse me fat

0
0

Elita Rudi feston sot 27 vjetorin e lindjes dhe krahas urimeve të shumta ajo që të bie në sy është edhe urimi i nënës së Gjikos.

Lirije Gjikolli me anë të një statusi në story ka vendosur ti dedikojë nuses së djalit fjalët më të bukura.

“Një shoqëri si asnjë tjetër që nga fillimi. Një lidhje që rrjedh nga thellësia e zemrës sime, Nuk mund ta them në mënyrë tjetër, është një ëndërr e ërë realitet, kur u bëra me një nuse si ty”, shkruan ajo ndërsa i uron ditëlindjen Elitës.

Nëna e Gjikos ka postuar gjithashtu edhe një foto në instagram ku pozon së bashku me Elitën ndërsa shkruan: “Nusja jonë e bukur Elita feston sot ditëlindjen. I urojmë jetë të gjatë dhe të lumtur me shëndet, duke i thënë që e duam shumë”

Elita Rudi

Link: https://www.instagram.com/p/CB92sRXlTSy/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CB92sRXlTSy/