Home ShowBiz Çfarë kunate…, Luana i bën urimin special Getoarit për ditëlindje
Çfarë kunate…, Luana i bën urimin special Getoarit për ditëlindje
0

Çfarë kunate…, Luana i bën urimin special Getoarit për ditëlindje

0
0

Getoar Selimi ka festuar 38 vjetorin e lindjes dhe mës shumë urimeve speciale nuk mund të mungonte edhe ai i kunatës së tij Luana Vjollcës.

Ajo ka postuar në instastory pjesë nga koncertet ku kanë kënduar së bashku këngën “Tirana lifestyle”, ndërsa shkruan: “Gëzuar ditëlindjen binjakut tim”, ndërsa I bën tag këngëtarit.

Getoari postoi më herët në instagram surprizën e veçantë që i bëri Marina për ditëlindje.

Torta me shishen e shampanjës dhe këngëtari i mbështetur tek shishja me veshjen që mbante gjatë klipit të këngës së fundit që realizoi në bashkëpunim me Majk ishte shumë e veçantë dhe duket se Marina goditi në shenjë duke e surprizuar këngëtarin.

Link: https://www.instagram.com/luanavjollca/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B7MdG00Hw-1/