Home ShowBiz Në super formë me bikini, Rezarta pozon foton joshëse nga bregdeti
Në super formë me bikini, Rezarta pozon foton joshëse nga bregdeti
0

Në super formë me bikini, Rezarta pozon foton joshëse nga bregdeti

0
0

Rezarta Shkurta së bashku me Ermalin dhe vajzën ka nisur pushimet në jug të vendit.

Ajo ka postuar në instagram një foto me bikini ku shfaqet e ulur në gjunjë, ndërsa në dorë mban telefonin dhe pas saj pamja nga deti me në sfond disa dëgë pemësh.

Rezarta shfaqet tejet joshëse me një palë bikini trup në ngjyrë ushtarake, ndërsa tregon se fotoja është realizuar nga moderatorja Aulona Musta me të cilën është duke bërë pushimet.

Rezartës i kë pëlqyer aq shumë fotoja saqë i thotë Aulonës se do ta marrë në punë si fotografe në kompaninë e saj, nëse ndonjë ditë ngelen pa punë.

Fotoja e Rezartës është pëlqyer shumë nga miq dhe fansa të saj të cilët nuk i kanë kursyer komplimentat.

Link: https://www.instagram.com/p/CCax6KVpHp3/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BtJNyvBhq0E/