Home ShowBiz Me një fustan të bardhë të shkurtër Sara tregon për herë të parë barkun e rrumbullakosur
Me një fustan të bardhë të shkurtër Sara tregon për herë të parë barkun e rrumbullakosur
0

Me një fustan të bardhë të shkurtër Sara tregon për herë të parë barkun e rrumbullakosur

0
0

Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen prindër për herë të parë.

Sara është shtatëzanë në muajin e pestë dhe sipas zërave ata të dy do të bëhen shumë shpejt me një vajzë.

Deri tani asnjë prej tyre nuk ka konfirmuar shtatëzaninë megjithatë fotoja e fundit e Sarës teksa pozon ulur me një fustan të shkurtër të bardhë tregon qartë barkun e rrumbullakosur.

Sara dhe Ledri prej vitesh janë në një lidhje bashkë dhe vetë këngëtari në një intervistë të pak kohëve më parë tregoi se si ishte njohur me Sarën dhe planet që kanë për të ardhmen së bashku.

View this post on Instagram

please.

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on

Link: https://www.instagram.com/p/CCwSFUknhYY/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B-ciSnXhbom/