Home ShowBiz Urojnë Bajramin me foton famijlare, por gjithë vëmendjen e merr Zëri
Urojnë Bajramin me foton famijlare, por gjithë vëmendjen e merr Zëri
0

Urojnë Bajramin me foton famijlare, por gjithë vëmendjen e merr Zëri

0
0

Elita Rudi dhe reperi Gjiko prej më shumë se një viti janë bërë prindër të një djali, vogëlushit Zëri.

Ata i shohim shpesh të postojnë foto dhe video ku një vëmendje shumë të madhe e merr Zëri.

Gjatë ditës së djeshme ata të dy kanë postuar një foto shumë të bukur familjare teksa urojnë besimtarët myslimanë për Kurban Bajramin.

Gjiko, Elita dhe Zëri pozojnë të ulur në divan,por gjithë vëmendja bie mbi vogëlushin i cili buzëqesh I lumtur, ndërsa pozon gjysmë I përkulur pranë Gjikos.

Ndërsa në një foto tjetër Elita shfaqet duke pëkëdhelur në faqe të birin, i cili vepron po njësoj me të, duke përkëdhelur me dorën e tij Elitën.

“Me fat Kurban Bajramin! Festofshi gjithmonë me shëndet dhe dashni”,shkruan ajo krahas fotos ku duket të tre shumë të lumtur.

Link: https://www.instagram.com/p/CDT7xk_liec/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B5tAXMqFFaT/