Home ShowBiz “Je më pjeshkë se..”, nuk do ta besoni çfarë i thotë Gjiko, Elitës para prindërve
“Je më pjeshkë se..”, nuk do ta besoni çfarë i thotë Gjiko, Elitës para prindërve
0

“Je më pjeshkë se..”, nuk do ta besoni çfarë i thotë Gjiko, Elitës para prindërve

0
0

Elita Rudi dhe reperi Gjiko ndodhen aktualisht me pushime dhe shpesh herë i shohim të postojnë foto dhe video shumë të këndshme familjare.

Këtë herë bashkë me ta në pushime janë edhe prindërit e reperit dhe Gjiko ka bërë një koment të pazakontë për Elitën në sy të prindërve të tij ndërsa ishin duke darkuar.

Elita ishte duke ngrënë një pjeshkë dhe Gjiko i bën një compliment duke e vënë në siklet në sy të prindërve.

“Pasha shpirtin e kësaj nane dhe të këtij babe je më pjeshkë se kjo pjeshka që po ha”, dëgjohet të thotë ai, ndërsa Elita e cila vihet në siklet i thotë: “Posi more, para nanës dhe para babës”, ndërsa ata të dy dëgjohet teksa shpërthejnë në të qeshura.

Çifti janë martuar gati dy vite më parë dhe janë bërë me një djalë me të cilin i shohim të postojnë shpesh herë foto dhe video shumë të këndshme.

Link: https://www.instagram.com/gjikotheflyboy/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CB-tfSYFyoY/