Home ShowBiz Ka vendosur ti vërë flakën kësaj vere – Look-u i ri i Encës thjesht na la pa fjalë
Ka vendosur ti vërë flakën kësaj vere – Look-u i ri i Encës thjesht na la pa fjalë
0

Ka vendosur ti vërë flakën kësaj vere – Look-u i ri i Encës thjesht na la pa fjalë

0
0

Enca, këngëtarja seksi dhe më e përfolura në rrjetet sociale, gjithmonë ka një arsye që të na lërë pa fjalë me çdo postim të saj dhe dalje publike. Mesa duket surprizat e Encës për këtë verë nuk kanë të mbaruar dhe ajo thjesht ka vendosur që të na lërë pa fjalë gjithmonë. Në postimet e instastory, bukuroshja seksi ka pozuar me një look të ri, bishtin e njëbrirëshit në ngjyrë vjollcë.

Është përgatitur për një koncert verorë në Velipojë ku spikat gjithmonë look-u super i kuruar i saj.

Kujtojmë që Enca, ka publikuar para disa ditësh këngën hit në bashkëpunim me këngëtarin Don Xhoni, e cila është pëlqyer shumë dhe kryeson në listat e këngëve hit.

 

Mos humbi këtë look të ri të Encës që është thjesht dashuri:

Link: https://www.instagram.com/enca/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0bAN4sg58z/