Home Aktualitet E rëndë, gjendet i vdekur në banesë djali 28 vjeçar i këngëtarit të njohur
E rëndë, gjendet i vdekur në banesë djali 28 vjeçar i këngëtarit të njohur
0

E rëndë, gjendet i vdekur në banesë djali 28 vjeçar i këngëtarit të njohur

0
0

Djali i këngëtarit Bobby Brown, ish bashkëshortit të këngëtares së ndjerë Whitney Houston ka ndërruar jetë në moshën 28 vjeçare.

Bobby Jr u gjet i vdekur në banesën e tij dhe është fëmija i dytë i këngëtarit që ndërron jetë në pak vite.

5 vite më parë vajza e këngëtarit dhe e ish bashkëshortes së tij Whitney Houston u gjet pa ndjenja në vaskë për të ndërruar jetë pas disa kohësh në spital.

Efektivët e policisë janë duke investiguar për të mësuar motivin e ngjarjes, ndërsa ende nuk bëhet e ditur se çfarë mund të ketë ndodhur me 28 vjeçarin dhe nëse ishte vrasje, apo vdekje aksidentale.

bobby brown

Link: https://www.instagram.com/p/CHxXCBiJwwA/

Burimi i lajmit: https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-8964559/Bobby-Browns-28-year-old-son-Bobby-Jr-dead-home-LA.html