Home ShowBiz Bieta para famës, nuk do ta besoni si dukej dikur
Bieta para famës, nuk do ta besoni si dukej dikur
0

Bieta para famës, nuk do ta besoni si dukej dikur

0
0

Moderatoren e njohur Bieta Sulo e kemi parë gjithmonë në formë perfekte, ndërsa prej kohësh drejton çdo pasdite “Ftesë në pesë”

Por si ka qenë dikur Bieta kur ishte fëmijë dhe nuk kishte famën që ka sot.

Ajo ka shpërndarë në instagram një foto shumë të veçantë nga fëmijeria me motrën e saj, krahas së cilës ka bashkangjitur një foto të Kroit me djalin e motrës së saj.

Bieta ka ruajtur ende të njëjtat tipare të bukura dhe në foto ka pozuar njësoj si Kroi me çunin e tezes.

Bieta është bërë së fundmi teze për herë të parë dhe në një interviste deklaroi se në të ardhmen do të donte të kishte fëmijë të tjerë me Albanin me të cilin aktualisht ka një djalë, vogëlushin Kroi.

bietaaa

Link: https://www.instagram.com/bietasulo/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CJ81uo6Hf74/