Home Aktualitet Përfshihet në aksident tragjik, ndahet nga jeta këngëtarja e njohur
Përfshihet në aksident tragjik, ndahet nga jeta këngëtarja e njohur
0

Përfshihet në aksident tragjik, ndahet nga jeta këngëtarja e njohur

0
0

Emani Johnson dhe pse në një moshë relativisht të re arriti të bëhej një nga emrat më të rëndësishëm të botës së muzikës.

Një aksident tragjik i ka marrë jetën këngëtares së njohur angleze Emani Johnson në moshën 22-vjeçare.

Në një deklaratë për “People” sot, producenti J Maine konfirmoi vdekjen e këngëtares. “Emani ishte një person i mrekullueshëm që ndriçonte çdo vend ku shkonte,” tha ai.

Reperi Bhad Bhabie gjithashtu shkoi në Instagram për të ndarë një haraç për Johnson.

“Kam kaluar pothuajse çdo ditë me ju,” shkroi ajo në një foto të çiftit. “Më mësove shumë gjëra. Ju jeni frymëzimi im për shumë gjëra (flokët, thonjtë, stilin, etj.) Motra ime e madhe. Do me mungosh shume “.

Linku: https://www.kiro7.com/news/trending/rb-singer-emani-22-dies-after-tragic-accident-manager-says/Q3VHIYGX5VH7JMXEUISPLDKLHE/

Burimi i fotos: https://www.pexels.com/