Home Aktualitet Me Gabrielin në varreza, miku i Hueyda El Saied ndan videon prekëse
Me Gabrielin në varreza, miku i Hueyda El Saied ndan videon prekëse
0

Me Gabrielin në varreza, miku i Hueyda El Saied ndan videon prekëse

0
0

Ndarja e papritur nga jeta e artistes Hueyda El Saied trishtoji mbarë rrjetin e kryesisht miqtë dhe të afërmit e saj.

Opinionisti Arjan Konomi ka marrë pjesë në ceremoninë mortore të artistes në Luxembourg, ku i ka qëndruar pranë edhe djalit të së ndjerës, Gabrielit.

Ai ka ndarë një video në rrjetet sociale ku shihet në varreza me djalin e mikeshës së tij të zemrës.

Kujtojmë se Hueyda prej kohësh vuante nga kanceri i gjirit dhe fatkeqësisht e humbi betejeen e vështirë me të. Ajo preferoi ta mbante dhimbjen për vete dhe familjarët më të afërt.

Linku: https://www.instagram.com/stories/arjankonomi_/2716296022820224666/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/COFJwz_BYrS/