Home ShowBiz Një mesazh për Beatrix, zbulohet çfarë i tha Romeo në Big Brother Vip
Një mesazh për Beatrix, zbulohet çfarë i tha Romeo në Big Brother Vip
0

Një mesazh për Beatrix, zbulohet çfarë i tha Romeo në Big Brother Vip

0
0

Romeo mbrëmë është futur për pak çaste në shtëpinë vip në vend të Donaldit.

Reagimi i një pjesë të banorëve ka qenë i çuditshëm.

Në momentin që ulet Beatrix bën një mimikë  befasuese.

Ishte Einxhel ajo që e kuptoi se është Romeo në shtëpi dhe jo Donaldi.

Pjesa tjetër e banorëve mbetën pa fjalë me rolin e tij.

Gjatë takimit me Triksën, Romeo i tha që është shumë e mirë duke i dhënë aprovimin e tij për lidhjen me të vëllain.

Linku: https://www.instagram.com/p/CXMse-SFZaz/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CXMts4JFfj5/