Home Lifestyle Një dashuri nga e shkuara rikthehet për ju, horoskopi 11 janar 2022
Një dashuri nga e shkuara rikthehet për ju, horoskopi 11 janar 2022
0

Një dashuri nga e shkuara rikthehet për ju, horoskopi 11 janar 2022

0
0

Dashi

Një ditë interesante do të jetë ajo e së premtes dhe në përgjithësi e gjithë fundjava premton atë moment kompensimi që tashmë ka të bëjë kryesisht me dashurinë. Një dashuri nga e shkuara vjen për ju.

Demi

Hëna është në shenjën tuaj, Venusi dhe Dielli janë në favor! Pra, ky është një horoskop i fortë për këdo që dëshiron të fitojë një sfidë. Dhe është gjithashtu një qiell shumë i rëndësishëm për rikuperimin në punë, pasi ndoshta ka pasur një ndalesë javën e kaluar.

Binjakët

Do të kaloni ditë mjaft interesante. Më duhet të them që do të dëshironit diçka më shumë në dashuri, ndaj zemrave të vetmuara u sugjeroj të presin pranverën, por ndërkohë të organizohen. Për shkak se muajt e ardhshëm do të jenë të një rëndësie të madhe, ne kemi Mërkur të fortë!

Gaforrja

Ka të ngjarë që të martën të ketë ende disa mendime të dyta. E di që prej disa javësh kam shpjeguar se shumë prej jush janë të izoluar nga realiteti, sikur të jetoni në botën tuaj, të shkëputur.

Luani

Merrni kohën tuaj për të vendosur. Mos harroni se kjo Hënë e kundërt nuk përfaqëson një bllok, por përfaqëson një ngadalësim. Pra, ka të ngjarë të ketë disa dyshime, duke përfshirë edhe nivelin financiar.

Virgjëresha

Kemi Diell, Venus dhe Hënë të favorshme! Është e rëndësishme të mbani mend se ky horoskop udhëton në dy linja të kundërta. Sepse do të ketë suksese. Janari dhe shkurti janë muaj që nga pikëpamja personale, e punës dhe takimit do të japin shumë më tepër.

Peshorja

Ju vazhdoni të përjetoni një moment shpërqendrimi! Ndoshta kjo e martë është një ditë paksa e lodhshme. Nuk dua të them që nga tetori i kaluar të gjithë janë pushtuar nga tensionet e tepërta, por mund ta imagjinoj që dikush ndihet i vetmuar edhe nëse ka një person të dashur në krah.

Akrepi

Ju ndjeni pak acarim rreth jush, megjithatë nuk mund të them se kjo është një ditë komplekse. Ndoshta disa zgjedhje që keni bërë nuk janë plotësisht të qarta, ndoshta në këtë moment duhet të zgjidhim çështjet e parave, çështje që kanë të bëjnë edhe me punën.

Shigjetari

Keni në mendje arritje të reja me Marsin dhe Mërkurin që duken mirë. Ky është gjithashtu një qiell i dobishëm për çështjet personale. Projektet e reja, ato që kanë nisur vetëm pak ditë më parë, kërkesat, praktikat apo programet e reja, janë të rëndësishme për ju, por mund të jenë më pak të rëndësishme për të tjerët.

Bricjapi

Nëse keni pasur probleme serioze tani mund t’i kapërceni ato, nëse ka pasur tensione mund të vazhdoni. Për disa, kjo mund të jetë një kohë e mirë për të fituar diçka, për të lënë mënjanë disa para.

Ujori

Le të themi se kjo nuk është një ditë e mirë, por as e keqe: duhet t’i drejtoheni këshillave më të buta! Kjo është ajo që unë rekomandoj për të gjithë ata që kohët e fundit janë inatosur edhe për arsye parimore.

Peshqit

Besoj se ky tranzit i ri i Jupiterit ka mundësinë të zhbllokojë të gjitha situatat që ju kanë parë disi të reflektoni shumë mbi padrejtësitë e jetës. Ose ndoshta vuani shumë nga njerëzit që kanë krijuar probleme muajt apo vitet e fundit.

Linku: https://www.superguidatv.it/oroscopo-paolo-fox-di-oggi-le-previsioni-delle-stelle-di-martedi-11-gennaio-2022/

Burimi i fotos: pexele.com