Home ShowBiz Nuk ka vend për dyshime, Noizy flet për raportin me Bora Zemanin
Nuk ka vend për dyshime, Noizy flet për raportin me Bora Zemanin
0

Nuk ka vend për dyshime, Noizy flet për raportin me Bora Zemanin

0
0

Noizy së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin ‘Why Not’ ku ka treguar më shumë detaje rreth jetës së tij.

Vorbulla e showbizit shpesh i përball vipat me thashetheme të ndryshem mbi jetën private.

Pas aludimeve të ndjekësve për diçka më shumë mes reperit dhe Bora Zemanit, përgjigjia e tij i ka sqaruar të gjitha.

Shkak për këto aludime u bë prezenca e moderatores dhe reperit në ditëlindjen e në mikeshe të përbashkët.

‘Premtoj që nuk kam asgje me Borën. Është thjesht një shoqe. Unë nuk e dija që e kishte ditëlindjen edhe Bora, ishte ditëlindja e një shoqes së Borës,’- u përgjigj Noizy

https://www.instagram.com/p/CYw_4FQLrJJ/

Linku: https://www.instagram.com/p/CYw_4FQLrJJ/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/noizy/

 

 

tags: