Home ShowBiz Momente intime! Nuk përmbahen më, Donaldi zhvesh Triksën
Momente intime! Nuk përmbahen më, Donaldi zhvesh Triksën
0

Momente intime! Nuk përmbahen më, Donaldi zhvesh Triksën

0
0

Donaldi dhe Triksa janë rikthyer momenteve intime në Big Brother.

Prej kohësh nuk i kemi parë aq të afërt si në fillime.

Fakti që këngëtarja është në nominim ka bërë që dyshja ta shijojnë më shumë prezencën e njëri-tjetrit.

Dita për ta ka filluar me një kërcim provokues, më pas kanë kaluar në puthje dhe prekje.

Së fundmi Donaldi nuk është përmbajtur në oborr dhe i ka ngritur bluzën. Aktori harron kamrat shfaqet duke i kapur gjoksin Triksës.

Linku: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/