Home ShowBiz “Unë të bëra të veçantë”, Rina Balaj thumbon hapur pas ndarjes nga Sin Boy
“Unë të bëra të veçantë”, Rina Balaj thumbon hapur pas ndarjes nga Sin Boy
0

“Unë të bëra të veçantë”, Rina Balaj thumbon hapur pas ndarjes nga Sin Boy

0
0

Repreja  e njohur Rina Balaj dhe Sin Boy prej ditësh janë përfulur në rrjet se janë ndarë.

Edhe pse nuk kanë konfirmuar detajet, dyshja kanë hequr nga lista e ndjekësve njëri—tjetrin dhe nuk kanë postuar bashkë prej kohësh.

Si të mos mjaftonte kjo, reperja ka shtuar dyshimet e ndarjes me një video publikuar në Instastory ku shihet teksa këndonte këngën e reperes Jhené Aiko, “The Worst/Më i keqi.”

Vargjet e këngës i dedikohen një ish partneri ku thuhet:

“ Ti nuk ishe i veçantë, unë të bëra të tillë, më mirë sillu sikur e di, se kam kaluar me keq se ti, unë thjesht nuk mund të vazhdoj të largohem, por nuk kam nevojë për ty, nuk kam nevojë për ty, por të dua.”

Edhe pse nuk dihet nëse ka qenë rastësi, videoja ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve ku kanë haluduar se këto vargje i drejtohen Sin Boy.

Linku: https://www.instagram.com/stories/isyourgirlrina/2915595693138229232/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CP0epTuLjMO/