Home ShowBiz Befason në ditëlindjen e tij, Neymar publikon foto intime e ish- të fejuarën
Befason në ditëlindjen e tij, Neymar publikon foto intime e ish- të fejuarën
0

Befason në ditëlindjen e tij, Neymar publikon foto intime e ish- të fejuarën

0
0

Neymar ndau foto me momente intime me ish- të fijuarën e tij, Bruna Biancardi disa muaj pas ndarjes së tyre.

Neymar duket se ka rindezur romancën e tij me ish-Bruna Biancardi teksa shihet me të gjatë festimeve të ditëlindjes së tij të 31-të.

Superylli i PSG-së organizoi një super festë me miqtë e tij të ngushtë për të festuar ditën e tij të veçnatë.

E pranishme ishte edhe Bruna, e cila ndau edhe disa momente intime me brazilianin. Neymar dhe Bruna ishin në një lidhje që nga viti 2021, por e ndërprenë atë në gusht të vitit të kaluar.

Megjithatë, 31-vjeçari nuk harroi ta përfshijë atë në listën e të ftuarve për festën e ditëlindjes.

Mendohet se çifti ka filluar të takohet në vitin 2021.

Neymar dhe Bruna e mbajtën të fshehtë lidhjen e tyre për një kohë të shkurtër.

Në janar të vitit 2022 më në fund e zyrtarizuan duke postuar në Instagram se ishin fejuar.

Megjithatë, ata u ndanë në verë e kaluar pas një tradhëtie nga ylli i PSG-s.

Linku: https://www.instagram.com/p/CoSbgVfOo7i/?utm_source=ig_web_copy_link

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CoU_1qBo3lK/?utm_source=ig_web_copy_link