Home ShowBiz Ronaldo Sharka rikthehet në ekran, ja ku do ta shikojmë gazetarin
Ronaldo Sharka rikthehet në ekran, ja ku do ta shikojmë gazetarin
0

Ronaldo Sharka rikthehet në ekran, ja ku do ta shikojmë gazetarin

0
0

Ronaldo Sharka pas daljes nga Big Brother Vip është rikthyer në ekran si opinionist në Për’Puthen.

Nëpërmjet një postimi Ronaldo ka zbuluar se do të jetë në këtë rol.

‘Sot dhe në ditët në vazhdim, mund të më ndiqni në rolin e opinionistit në Përputhen’.

Ende nuk dihet çfarë do të ndodhë me Arian Konomin i cili ka qenë pjesë e këtij rrugëtimi prej vitesh.

Kujtojmë se pak javë më parë Ronaldo humbi të atin pas një beteje të vështirë me kancerin.

Linku: https://www.instagram.com/ronaldo.sharka/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/ronaldo.sharka/

tags: