Home ShowBiz Neymar humb 1 milion euro në kazino, reagimi e tij epik bën xhiron e rrjetit
Neymar humb 1 milion euro në kazino, reagimi e tij epik bën xhiron e rrjetit
0

Neymar humb 1 milion euro në kazino, reagimi e tij epik bën xhiron e rrjetit

0
0

Neymar ‘humb 1 milion euro’ në poker online dhe qan false para se të qeshë dhe të thotë: ‘Do ta vendos këtë në YouTube’

Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar, pati një natë të vështirë, pasi fillimisht pa llogarinë e tij në Twitter të hakuar dhe më pas humbi shumë para gjatë lojës poker.

Ikona e Brazilit është jashtë për sezonin pas operacionit në kyçin e këmbës në mars, dhe po kalon një pjesë të kohës së tij duke luajtur lojën e tij të preferuar, pokerin.

Neymar është parë rregullisht në kazino, madje duke marrë pjesë në turneun evropian të pokerit, ku konkurrentët e tjerë sugjeruan se ai mund ta bënte atë profesionalisht.

Kur ai nuk është në një tavolinë, ai shpesh provon dorën e tij në lojërat online në platformën e tij Twitch, duke sjellë në shtëpi një ngarkesë mbresëlënëse.

Megjithatë, ky nuk ishte rasti të enjten mbrëma kur 31-vjeçari humbi 1 milion euro [rreth 880,000 £], raporton gazeta braziliane Globo Esporte, dhe vazhdoi të qante dhe më pas të bërtiste.

Një temë tallëse e Titanikut filloi të luhej kur filloi realizimi, një melodi e përdorur rregullisht në mediat sociale gjatë momenteve të trishtimit.

Një nga kolegët e tij tha se ai shkoi “nga një milion në zero në 60 minuta”, përpara se Neymar të bënte shaka: “Unë do ta vendos këtë në YouTube”.

Linku: https://talksport.com/football/1378546/neymar-loses-fee-online-poker-fake-cries-youtube/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Coe90Z4uZob/?utm_source=ig_web_copy_link