Home Lifestyle Horoskopi ditor, 24 maj 2023
Horoskopi ditor, 24 maj 2023
0

Horoskopi ditor, 24 maj 2023

0
0

Dashi

Këtë pasdite Hëna më në fund do të kthehet në favor, kështu që nëse duhet të përballeni me një fjalim të mprehtë, shtyjeni atë për sonte. Ju nuk mund të ikni gjithmonë nga problemet tuaja në marrëdhënie. Një kombinim pozitiv mund të lindë në punë në këtë ditë. Në fund të ditës do të jeni pak të sëmurë, ndaj pushoni.

Demi

Qielli sot është mjaft interesant, ndaj duhet të kërkoni dashurinë, gjërat nuk bien nga qielli. Pasdite Hëna do të jetë disonante dhe do të sjellë pak emocione. Në punë, nëse mendoni se një projekt është interesant, drejtojeni përpara pa frikë.

Binjakët

Dashuria është shumë afër, mjafton të kesh durim. Disa lajme të mira mund të vijnë në vendin e punës. Lajm i mirë për shëndetin tuaj sepse keni shumë energji në dispozicion, ndaj shfrytëzojeni sa më shumë.

Gaforrja

Është një periudhë e favorshme për dashurinë, kështu që ata që janë beqarë apo janë ndarë së fundmi mund t’i rikthehen lojës. Lajm i mirë edhe në vendin e punës sepse yjet janë në anën tuaj. Mirë për shëndetin tuaj sepse ndiheni shumë më të qëndrueshëm, ndaj përpiquni të mos e teproni.

Luani

Hëna do të hyjë në shenjën tuaj dhe ju pret një periudhë shumë pasionante. Nëse jetoni me partnerin tuaj për një kohë të gjatë, mund të mendoni edhe për të pasur një fëmijë. Kontrolloni të gjitha hyrjet dhe daljet e parave. Në punë do keni shumë energji.

Virgjëresha

Nëse dëshironi të keni disa takime të veçanta, kjo është dita juaj me fat. Ka pak tension në familje. Në punë mund të filloni të mendoni për projekte që do t’ju duhet të realizoni në të ardhmen dhe kontratat do të favorizohen ose rinovohen. Kjo është një ditë e mirë për të filluar trajtimin.

Peshorja

Historitë e dashurisë që lindin në këtë moment janë premtuese, ndaj lëreni veten dhe hapuni për njohje të reja. Në punë priten ditë reflektimi. Jeni shumë të tensionuar, duhet t’i lejoni vetes pak relaksim.

Akrepi

Marrëdhënia juaj është gjithnjë e më e shqetësuar, këshilla ime është të jeni të kujdesshëm. Në punë mund të vijë një mundësi e mirë për t’u kapur, por mos u kapni nga shqetësimet e shumta. Kujdesuni më mirë për fitnesin tuaj.

Shigjetari

Yjet janë të favorshëm për pasionet e reja. Do të keni një keqkuptim të vogël me dikë. Në punë, falë këtij qielli keni një dëshirë të madhe për rinovim. Lajm i mirë për shëndetin tuaj pasi jeni duke u rikuperuar ndjeshëm.

Bricjapi

Duket se periudha negative po kalon dalëngadalë. Nëse jeni në një lidhje, ju sugjeroj të mendoni pak se çfarë të bëni me lidhjen tuaj. Në punë, zgjidhjet që keni pritur prej kohësh dhe shumë kënaqësi të mëdha do të vijnë së shpejti.

Ujori

Kujdes në dashuri. Keni ndjesi të çuditshme dhe nuk ndiheni shumë në formë. Në punë do jeni shumë nervozë sepse do ju duhet të bëni një audit. Të paktën për shëndetin tuaj ka një lajm të mirë sepse ndiheni më të fortë dhe më energjikë.

Peshqit

Është një kohë shumë e favorshme për dashurinë, ndaj edhe nëse nuk e kërkoni, nuk e përjashtoj mundësinë që të merrni ndonjë propozim pikant. Në punë i keni të gjitha kredencialet për të arritur diçka të rëndësishme, dilni përpara pa frikë. Lajm i mirë për shëndetin tuaj.

Linku: https://www.superguidatv.it/oroscopo-paolo-fox-del-giorno-mercoledi-24-maggio-2023/

Burimi i fotos: freepik.com