Home ShowBiz Përballet me momentin e sikletshëm në studio, videoja e Kiara Titos bëhet virale
Përballet me momentin e sikletshëm në studio, videoja e Kiara Titos bëhet virale
0

Përballet me momentin e sikletshëm në studio, videoja e Kiara Titos bëhet virale

0
0

Kiara Tito është kthyer në një personazh tepër të dashur dhe të përfolur për publikun.

Pjesëmarrja e saj në formatin e njohur “Big Brother VIP” e vendosi atë në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Kiara dhe Luizi qenë kryefjala e rrjetit për muaj të tërë.

Së fundmi një video disi e sikletshme e moderatores po qarkullon me shpejtësi në mediat sociale.

Një nga spektaklet Post Big Brother VIP, teksa ishte duke debatuar me opinionisten e njohur, Zhaklinë Lekatari, vërehej se edhe nga pozicioni i këmbëve, Kiarës i dukeshin të brendshmet.

Linku: https://youtu.be/qcBLZgQ-8jM

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Csi_TrXNue7/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==