Home ShowBiz Selena Gomez prezanton të dashurin
Selena Gomez prezanton të dashurin
0

Selena Gomez prezanton të dashurin

0
0

Selena Gomez duket se ka konfirmuar zërat që aludonin se këngëtarja ka filluar të dalë me producentin Banny Blanco. Një ditë më parë,  këngëtarja e njohur publikoi një foto në rrjetet sociale që i hiqte të gjitha dyshimet.

Teksa komentonte me fansat e saj, ylli i muzikës është shprehur: “Ai është gjithçka për mua… Ka qenë një nga gjërat më të bukura që më ka ndodhur ndonjëherë në jetë.”

Gomez nuk u përpoq shumë të fshihte lidhjen e saj të re të dashurisë, pasi ka pëlqyer edhe postimet në media ku flitej për marrëdhënien e saj me Benny Blanco dhe madje edhe i është përgjigjur disa komenteve të fansave ku mbron të dashurin e ri.

Gomez dhe Blanco u  njohën për herë të parë në vitin 2015 kur ata bashkëpunuan për  këngët e saj “Same Old Love” dhe “Kill Em”. Ata bashkëpunuan sërish në fillim të këtij viti, për këngën ‘Single Soon’.

Linku: https://www.instagram.com/selenagomez/

Foto: https://www.instagram.com/selenagomez/