Home ShowBiz Hajdutët futen në shtëpinë e Keanu Reeves
Hajdutët futen në shtëpinë e Keanu Reeves
0

Hajdutët futen në shtëpinë e Keanu Reeves

0
0

Hajdutët kanë hyrë në shtëpinë e aktorit Keanu Reeves. Ylli i “John Wick”, nuk ishte në shtëpi në kohën kur hajdutët hynë në shtëpinë e tij dhe vodhën një armë zjarri.

Ata mundën të largoheshin nga vendi i ngjarjes para se të mbërrinte policia.

Nga kamerat e sigurisë ata kanë mundur të shohin hajdutët e maskuar që fillimisht kanë thyer një dritare dhe kanë hyrë më pas në shtëpi. Autoritetet kanë ngritur një hetim ndërsa policia po punon për kapjen e autorëve.

Në fillim të këtij viti, mori urdhër mbrojteje pasi një 39-vjeçar ishte shfaqur disa herë në shtëpinë e tij. Shtëpia e Reeves në LA ishte skena e një episodi të ngjashëm në vitin 2014 kur një grua e panjohur hyri në oborr. Aktori e gjeti gruan e zhveshur duke notuar në pishinën e tij dhe kontaktoi menjëherë autoritetet për ta mbajtur atë larg pronës së tij.

Linku: https://www.latimes.com/california/story/2023-12-08/intruders-break-into-keanu-reeves-home-in-the-hollywood-hills-again

Foto: https://www.instagram.com/keanu.reevesss.official/