Home Lifestyle Horoskopi ditor, 24 shkurt 2024
Horoskopi ditor, 24 shkurt 2024
0

Horoskopi ditor, 24 shkurt 2024

0
0

Dashi

Pamja astrale nuk është ende pozitive, yjet nuk janë të favorshëm, që do të thotë se nuk ka kuptim të filloni diskutime, të hyni në polemika dhe konflikte. Do të jetë e nevojshme të prisni të mërkurën me Hënën që hyn në shenjën tuaj që gjërat të fillojnë të ecin më mirë. Në planin e punës po kaloni një fazë paksa të vështirë, qëndroni të qetë.

Demi

Ditë pozitive për ndjenjat do jetë e nesërmja, do përfitojnë çiftet por edhe më shumë beqarët që do kenë mundësi të takojnë një person intrigues. Për ata që duan t’i japin fund një lidhjeje që tani ka pak për të thënë, mund ta bëni lehtësisht dhe pa vuajtje. Dëgjoni sugjerimet që ju jepen në punë dhe mbani mend se yjet janë të favorshëm.

Binjakët

Sot do të jetë një ditë ku do t’ju pushtojë nostalgjia dhe kjo do t’ju bëjë të jeni nervoz, ndoshta sepse situata që po përjetoni nuk është më e mira. Nuk ka kuptim të ripërsëritësh të kaluarën, në dashuri nuk ka kohë të mendosh për një person që është pjesë e saj. Nervozizmi është i pranishëm edhe në vendin e punës dhe kjo mund t’ju shkaktojë disa probleme.

Gaforrja

Ju që mbani dy histori paralelisht, duhet të keni shumë kujdes që të mos bëni hapa fals, përndryshe do të zbuloheni. Në punë situata është padyshim më pak e komplikuar, në çdo rast diçka do të duhet të shtyhet, por asgjë që mund t’ju prishë planet.

Luani

Dita e sotme mund të përkufizohet si një ngërç përsa i përket ndjenjave, në fakt nuk do të ketë ulje-ngritje, gjithçka do të vazhdojë si gjithmonë, ashtu si në planin e punës. Gjërat do të shkojnë mirë në përgjithësi nga e mërkura, kur Hëna do të jetë e favorshme. Kujdes me shpenzimet.

Virgjëresha

Sot mund të ketë debate në dashuri, përpiquni të mos e ushqeni shkëndijën me të njëjtat biseda të vjetra. Do të keni shumë gjëra për të bërë në planin e punës, për fat të keq do të jeni vetëm për të marrë përsipër këtë sasi pune, kjo do t’ju lodhë dhe do t’ju bëjë më të ndjeshëm.

Peshorja

Nuk është një moment ideal për çifte, larg kësaj. Nesër mund të ketë një krizë të përkohshme, por asgjë që mund të shkaktojë shqetësim për të ardhmen, veçanërisht nëse marrëdhënia është e qëndrueshme. Për fat të mirë, gjërat do të përmirësohen shumë në frontin e punës dhe të ardhurat do të mund të rriten gjithashtu.

Akrepi

Dita e sotme mund të ketë disa ngjarje të papritura që do t’ju bëjnë të humbni kohë dhe pak sukses. Momente shumë intriguese po vijnë mes çiftit por duhet të bëni më të mirën për ta bërë ditën një nga më të mirat e kohëve të fundit. Ndiqni intuitën tuaj në punë dhe nuk do të pendoheni, do të jetë një sukses.

Shigjetari

Ditë e keqe për vendasit e Shigjetarit, yjet nuk janë në anën tuaj, larg saj. Do të jetë një e shtunë nervoze në dashuri, ndaj do jetë më mirë të mos diskutoni për gjëra të rëndësishme, shkoni lehtë, çdo temë që mund të çojë në një konflikt nuk duhet trajtuar. Gjërat nuk janë më mirë në frontin e punës, bëni detyrën tuaj në heshtje.

Bricjapi

Priten debate në dashuri, të dy keni diçka për të nënvizuar dhe kjo do t’ju bëjë të rëndoni momentin, keni mendime të ndryshme për çështje të ndryshme. Prisni kohë më të mira për të krahasuar. Është më mirë në punë, vërtet, do të ketë mundësi të mira për t’u shfrytëzuar.

Ujori

Ju jeni duke përjetuar një periudhë të mirë për ndjenjat, shijoni të tashmen dhe ëndërroni për të ardhmen, e kaluara nuk duhet absolutisht të gërmohet. Në planin e punës ekziston mundësia për të kompensuar terrenin e humbur dhe gjithashtu për të fituar pak më shumë nëse punoni vetë.

Peshqit

Nesër mund të përjetoni emocione të bukura në dashuri, por është e qartë se duhet të jeni me personin e duhur. Nëse nuk është kështu, është më mirë të mendoni për t’i dhënë fund lidhjes, me sa duket ai nuk është personi që mund të jetë pranë jush. Një lajm i mirë vjen në planin e punës.

Linku: https://www.superguidatv.it/oroscopo-paolo-fox-di-oggi-sabato-24-febbraio-2024/

Burimi i fotos:pexele.com