Home Tag "afrona dika"

Pak para dasmës, Afrona bën ndryshimin drastik

0
Në shtator të këtij viti, modelja e njohur Afrona Dika dhe këngëtari Blero do të kurorzojnë dashurinë e tyre shumëvjeçare me martesë. Ndërkohë nëpër rrjetet sociale dy personazhet e njohura, shfaqen duke i shprehur dashurinë njëri-tjetrit me dedikime romantike. Sakaq Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ekspozon punën e saj dhe ndan momente […]

Afrona Dika na prezanton me mamanë e saj

0
“Më e mirë e ëma se e bija” është pikërisht kjo shprehje e vjetër që I bashkohet kaq shumë Afronës dhe nënës së saj. Ka publikuar një foto të mamasë së saj dhe menjëherë kjo foto e Afronës po qarkullon në rrjetet sociale. Një zonjë fisnike dhe shumë simpatike shohim në foto ku nuk tregohen […]

Në prag të martesës, Afrona i kujton diçka me shumë interes Bleros

0
Këngëtari Blero dhe partnerja e tij modelja Afrona Dika këtë verë do të kurorëzojnë dashurinë e tyre shumëvjeçare në martesë. Ndërkohë nëpër rrjetet sociale dy personazhet e njohura, shfaqen duke i shprehur dashurinë njëri-tjetrit me dedikime romantike. Kështu ka ndodhur së fundmi dhe me Afronën e cila ka zbuluar për ndjekësit e saj se ajo […]

Afrona Dika shtatzënë?!

0
Një foto e Afronës që është duke mbajtur barkun me dorë ka bërë që të përhapen thashetheme në lidhje me një shtatzani të mundshme të saj. Kujtojmë që çifti do kurorëzoj dashurinë e tyre me martesë së shpejti dhe kjo do ishte një lajm i bukur për ta padiskutim. Nga Blero dhe Afrona nuk kemi […]

Afrona Dika zbulon sekretin më të madh të jetës së saj

0
Me një foto profesionale dhe shikim joshës Afrona Dika na zbulon sekretin që ajo ka në jetë. “Mbaji sytë hapur” ka thënë Afrona. E në fakt është shumë e vërtetë kjo gjë sepse njeriu gjithmonë duhet të jetë në gadishmëri për çdo të papritur që mund t’i ndodhi. Afrona i ka marrë masat dhe tani […]

Për festën e beqarisë, Afrona Dika, zgjedh një nga ishujt më të bukur

0
Blero dhe Afrona Dika, në 21 shtator të këtij viti do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Ata kanë vendosur ta organizojnë ceremoninë tek Rana e Hedhun në një nga hotelet më të bukura të bregdetit. Çifti kanë nisur nga përgatitjet, por si të gjitha vajzat, Afrona duket më e entuziazmuar. Ajo ka menduar edhe për organizimin […]

Zbuloni pasionin e Afrona Dikës

0
Afrona Dika na ka zbuluar me anë të një foto të publikuar në instastory një pasion të saj. Ka vënë kufjet dhe po shijon ecjen në natyrë. Pra me këtë foto ajo na tregon që ka pasion muzikën por edhe ecjen në natyrë vetëm. Link: https://www.instagram.com/afronadika/ Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BnmCnU9hiOf/?taken-by=afronadika

Ndarja e tyre qe e bujshme, por ja që nuk zgjati shumë

0
Këngëtari Blero dhe moderatorja Afrona Dika duket se patën një shkëputje në lidhjen e tyre. Ky lajm bëri bujë të jashtëzakonshme në media. Ndarja mes tyre filloi të aludohej,  pasi Afrona kishte fshirë të gjithë fotot me Bleron nga Instagrami dhe dy partnerët nuk e ndiqnin njëri-tjetrin në këtë rrjet. Mirëpo, duket se gjithçka mes tyre është […]

Me një trëndafil në dorë, Afrona Dika uron Bleron. Ti je…

0
Dita e të dashuruarëve ka gjetur pranë njëri-tjetrit edhe Afronën me Bleron. Ata të dy edhe përkundër angazhimeve që kanë janë duke qëndruar së bashku në ditën ku më së shumti veçohet dashuria. Përmes një fotoje shumë romantike, Afrona Dika ka uruar të dashurin e saj Bleron për Shën Valentin. Të bukur dhe tërheqës  duken […]