Home Tag "modelja ruse"

Përdori maskat si të brendshme, “masakrohet” modelja ruse

0
Një modele ruse ka bërë humorin më të papërshtatshëm në këtë periudhë. 29 vjeçarja Yulia Ushakova, ka vendosur të përdorë maskat që përdoren për t’u mbrojtur nga Coronavirus si të brendshme duke bërë madje edhe një koment aspak të përshtatshëm. “Kam porositur një trend të ri të sezonit të notit 2020, valvulat të lehtësojnë frymëmarjen, […]

Vrapoi me bikini në fushën e lojës, UEFA gjobit modelen ruse

0
Vrapi i saj në fushën e lojës bëri xhiron e mediave dhe rrjeteve sociale në vetëm pak minuta, duke rrrëmbyer vëmendjen e finales së Championsit. Po flasim për tifozen seksi Kinsey Wolanski, e cila menjëherë ndërpreu për disa çaste ndeshjen kur u fut në fushë me kostum banjoje që promovonte kanalin pornografik të të dashurit […]

I ndodhi e papritura në Instagram, modelja ruse publikon videon e “nxehtë”

0
Modelja ruse Kinslei Volanski tërhoqi vëmendjen e të gjithë botës gjatë finales së Ligës së Kampionëve ndërmjet Liverpulit dhe Totenhemit. Bjondja me format seksi, provokoi duke u futur në fushën e blertë, ndërkohë që kjo skenë e modeles kishte si qëllim promovimin e “Vitaly Uncensured”, një faqe në internet që ka përmbajtje erotike. Pas marshimit […]