Home Tag "ndryshon look"

Albërije Hadërgjonaj ndryshon look, i rikthehet pamjes së vjetër

0
Albërie Hadërgjonaj është një nga këngëtaret e cila përveç zërit të saj melodioz, shquhet edhe për pamjen e saj të bukur dhe format mjaft seksi. Shumë e ndjekur në rrjetet sociale, këngëtarja është shumë aktive në Instagram dhe shpesh herë publikon pamje foto ku nxjerr në pah bukurinë e saj. Së fundmi këngëtarja shumë e […]

Çfarë nuk u bëri flokëve, këngëtarja shqiptare përfundon tullace

0
Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret që ndryshon vazhdimisht look dhe njihet për ndryshimet drastike në pamje e saj. Shpesh herë performancat e saj në skenë shoqërohen me stile të ndryshme në paraqitje. Shumë e ndjekur në Instagram, Dafina Zeqiri, ndan me ta pothuajse gjithçka nga përditshmëria e saj, por edhe promovon projektet e reja […]

Morena Taraku ndryshon pamje, nuk do ta njihni

0
Këngëtarja Morena Taraku është shpesh herë pjesë e mediave rozë. Këngëtarja njihet për jetën e saj luksoze, ndërkohë që po korr sukses edhe në fushën e muzikës. Për sa i përket pamjes së saj fizike, Morena shfaqet kurdoherë në super formë dhe mjaft e kuruar. Së fundmi këngëtarja ka habitur fansat pasi ka bërë një […]

Nuk ndalet Dafina Zeqiri, ndryshon sërish look

0
Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret që ndryshon vazhdimisht look dhe njihet për ndryshimet drastike në pamje e saj. Shpesh herë performancat e saj në skenë shoqërohen me stile të ndryshme në paraqitje. Shumë e ndjekur në Instagram, Dafina Zeqiri, ndan me ta pothuajse gjithçka nga përditshmëria e saj, por edhe promovon projektet e reja […]

“E bukura dheut”, Andrra Destani ndryshon krejtësisht pamje

0
Andrra Destani tashmë është në krye të një sipërmarrje prestigjoze si ‘Andrra Couture’, e cila si produk të sajin ka veshjet cermoniale dhe fustanet e nuseve që padyshim mbizotërojnë koleksionin. Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, promovon vetë produktet e biznesit që ajo menaxhon, ndërkohë që së fundmi ka bërë një ndryshim në pamje. Ka qenë […]

“E vesha me merak…”, Rudina Magjistari ndryshon papritur stil

0
Ditën e djeshme moderatorja shumë e dashur për publikun Rudina Magjistari u shfaq ndryshe në stil. Që në fillim të emisionit, ishte vetë moderatorja që e evidentoi këtë fakt, ku u shpreh se e kishte me shumë merak sesi do të pritej kjo veshje. Rudina u shfaq e veshur me një kostum mjaft elegant blu […]

Do shokoheni! Konchita bën ndryshimin drastik në pamje

0
Fituesi i Eurovizionit të vitit 2014, Thomas Neuwirth, i cili njihet më mirë me emrin Conchita Wurst, bëri bujë me daljen e tij në Eurovizion, ku u shfaq si grua me mjekër. Por vetëm disa ditë më parë, ai publikoi në llogarinë e tij personale në Instagram disa foto ku kishte bërë një ndryshim drastic […]

Soni Malaj ndryshon rrënjësisht look – Nuk keni për ta njohur

0
Për Sonin kishte ardhur koha për një ndryshim në look dhe pa u menduar shumë Soni ndryshon look në stilin e flokëve. Ka prerë flokët me baluke dhe duket super në formë. Madje mund të pranojmë që ky model flokësh i shkon shumë asaj dhe i shton edhe më shumë dozën e embëlsisë.   Link: https://www.instagram.com/p/BtB3TQuAaZD/ […]