Home Tag "spektakel"

Zbulohen detaje nga “Klanifornia Show”, ja çfarë do të ndodhë mbrëmjen e sotme

0
Mbrëmja e së shtunës do të kthejë në ekran Marina Vjollcën. Spektakli “Klanifornia Show”, pritet të nisë mbrëmjen e sotme dhe organizatorët kanë premtuar një sërë surprizash. Moderatori Turjan Hysko na ka zbuluar një pjesë të skenografisë e cila do të mirëpresë moderatoren dhe gjithë aktorët që do të interpretojnë në skenë. Skena është krejtësisht […]

“Nuk keni parë gjë akoma”, Marina sjell një tjetër promo të spektaklit, zbulohen detajet surprizuese

0
“Klanifornia show”, është spektakli që do të rikthejë në ekran Marina Vjollcën, pas dy vitesh mungesë. Moderatorja do të drejtojë një spektakël që do të ketë pjesë të saj humorin, batutat dhe spektaklin. Ajo ka postuar së fundmi një tjetër promo të emisionit ndërsa shfaqen me radhë aktorët që do të jenë pjesë e spektaklit. […]

Çfarë bën Marina Vjollca gjatë emisioni?

0
Moderatorja bukuroshe Marina Vjollca tashmë është prezantuese e një program të ri “C’est la Vie”. Spektakli i saj ka korruar sukses në dy puntatat e para. Marina që njihet për natyrën e shkathët ka arritur që ta menaxhojë shumë mirë këtë spektakël gjigand. Gjatë spektalit çdo gjë shkon mirë. Por nuk kemi parë se çfarë […]