Home ShowBiz Kur djali kompozon këngë për mamin, Ledina tregon talentin e të birit
Kur djali kompozon këngë për mamin, Ledina tregon talentin e të birit
0

Kur djali kompozon këngë për mamin, Ledina tregon talentin e të birit

0
0

Këngëtarja Ledina Çelo prej vitesh jeton në Gjermani së bashku me bashkëshortin dhe fëmijët e saj.

Ajo ka vendosur së fundmi të rikthehet në muzikë dhe këtë herë asaj i vjen në ndihmë pikërish i biri, i cili ka vendosur të bëhet kompozitori i saj personal.

Ledina ka postuar në instagram një video ku i biri është para kompjuterit duke kompozuar një muzikë për të ëmën.

Ajo dëgjohet teksa e sugjeron për ritmin ndërsa shkruan: “Zemra ime po i kompozon këngë mamës”

Mesa duket vogëlushi tashmë është rritur dhe është bërë një djalosh shumë i talentuar që po i vjen në ndihmë mamit duke zhvilluar kështu edhe pasionin e tij për muzikën.

Link: https://www.instagram.com/ledinacelo/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CHYp0kupS2A/