Home ShowBiz Nostalgji për të atin e ndjerë, Sara Hoxha ndan momentin e veçantë
Nostalgji për të atin e ndjerë, Sara Hoxha ndan momentin e veçantë
0

Nostalgji për të atin e ndjerë, Sara Hoxha ndan momentin e veçantë

0
0

Sara Hoxha është një nga personazhet më të komentuara të estradës tonë si për jetën personale dhe atë profesionale.

Së fundmi Sara është bërë nostalgjike dhe ka ndarë një nga kujtimet e saj më të bukura me të atin e ndjerë Dritan Hoxha.

Kujtojmë se Dritan Hoxha u nda tragjikisht nga jeta në maj të vitit 2008 dhe pse vitet ikin familjes duket se malli sa vjen dhe i shtohet.

Familja Hoxha ka mësuar të jetojnë me mungesën e tij dhe të gjithë së bashku po i çojnë më tej ëndrrat që Tani la në mes.

Shpesh familja e kujtojnë Dritanin nëpërmjet postimeve të ndjera. Që nga momenti i fotos Sara ka ndryshuar shumë dhe tani është një zonjë e vërtetë.

Linku: https://www.instagram.com/p/CP7s4uXn9fL/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/sarahoxhaaa/