Home ShowBiz Pas lindjes së Alinas, Almeda reagon me një postim të këndshëm
Pas lindjes së Alinas, Almeda reagon me një postim të këndshëm
0

Pas lindjes së Alinas, Almeda reagon me një postim të këndshëm

0
0

Almeda dhe Tolga para dy ditësh u bënë prindër për herë të dytë. Lajmin e bëri të ditur bashkëshorti i saj Tolga.

Familjes iu shtua një vajzë të cilën vendosën ta quajnë Alina dhe padiskutim do të jetë shoqja më e mirë e vëllait të saj Efehan.

‘Bashkë me ty. Përjetë dhe pa kushte u rrit një dashuri brenda meje. Mirë se erdhe pranë nesh princeshë Alina. Na solle gëzim të gjithëve’, ka shkruar Tolga në momentin që ndau lajmin e ëmbël.

Almeda ka reaguar për herë të parë pas lindjes të së bijës. Në postim ajo shpreh mirënjohje për të gjithë ata që e kanë uruar në këtë ditë të veçantë.

‘Faleminderit të gjithë miqëve të mi dhe të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale për urimet e tyre të përzemerta. Dashuri dhe respekte për ju, ju duam’- shkruan Almeda.

Linku: https://www.instagram.com/stories/almeda92/2592440121233327634/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CIAiiK8FcvC/