Home ShowBiz Çfarë ndodhi mes tyre, Roza Lati ‘përplaset’ me Bieta Sulon
Çfarë ndodhi mes tyre, Roza Lati ‘përplaset’ me Bieta Sulon
0

Çfarë ndodhi mes tyre, Roza Lati ‘përplaset’ me Bieta Sulon

0
0

Roza Lati së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të një seti fotografik që pritet të publikojë së shpejti.

Moderatorja ka ekspozuar një pjesë të projektit dhe me sa kuptojmë  Lati do të guxojë me poza nudo .

Ajo që ka bërë më shumë zhurmë ishte mbishkrimi krahas fotove.

Do të isha bërë milionere nësë do të publikoja kasetën time të seksit- shkruajti pak ditë më parë moderatorja.

Pas gjithë zhurmës në rrjet ajo ka qenë e ftuar në emisionin e Bieta Sulos ku i ka sqaruar të gjitha.

Roza zbulon se në të vërtetë nuk ekziston një video seksi në arkivën e saj dhe asnjëherë nuk do të guxonte që ti arrinte disa gjëra në jetë nëpërmjet seksit.

Intervista duket se nuk ka shkuar dhe aq mirë me Bietën,  Roza  e ka evidentuar një gjë të tillë hapur në rrjete sociale.

Unë nuk e kuptoj të të ftojë tjetra në studio dhe të të ofendojë.
Dhe ndërkohë më fshini videon? Nga walli?
Kam 1001 inboxe nga njerëzit që reagojnë si mundet në një emision televiziv të të fyej tjetra në shtepine e vete ku ti i shkon e ftuar dhe nuk përtoj ti nxjerr të gjitha inboxet një nga një meqë lozni kaq pisët dhe me fshini videon .

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=Qd54c3189-M

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CPq7p41plQN/