Home ShowBiz Në mes të gjithëve, Melisa i bën skenën epike të xhelozisë Andit
Në mes të gjithëve, Melisa i bën skenën epike të xhelozisë Andit
0

Në mes të gjithëve, Melisa i bën skenën epike të xhelozisë Andit

0
0

Melisa dhe Andi u bënë çift falë emisionit të Për’Puthen. Ata pas gjithë komenteve dhe përndjekjeve që iu bënin në rrjete dhe në jetën e përditshme, vendosën ta konfirmojnë vetë se janë në një lidhje.

Deri më tani ata janë një nga çiftet që po tregojnë se dashuria që fillon në një show mund të zgjasë dhe jashtë tij.

Në daljet e tyre të fundit Melisa dhe Andi janë shprehur se kanë filluar bashkjetesën dhe ndihen mjaft të lumtur përkrah njëri-tjetrit.

Pak më parë dyshja kanë qenë të ftuar në ditëlindjen e Atdheut.

Në një video Andi shfaqet duke u përqafuar me djalin e ditëlindjes dhe nga ana tjetër shikohet Melisa që me gjestet e saj iu thotë mjaft mos e teproni më shumë.

Nëse keni pasur kuriozitet për të kuptuar se cili mund të jetë më xheloz për tjetrin kjo video ua konfirmon të gjitha.

Linku: https://www.instagram.com/stories/andi.sh2/2593786398865401844/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CPquALRjHwT