Home ShowBiz Me foto joshëse, Morena Taraku ka një thirrje pikante për ndjekësit
Me foto joshëse, Morena Taraku ka një thirrje pikante për ndjekësit
0

Me foto joshëse, Morena Taraku ka një thirrje pikante për ndjekësit

0
0

Morena Taraku është një nga vajzat më joshëse të estradës tonë.

Këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe përpara se ta ndiqni duhet të përgatitni veten moralisht për të parë momentet e saj luksoze të cilat evidentohen në çdo postim.

Së fundmi Morena ka ndarë disa postime joshëse ku shfaqet pothuajse e zhveshur duke vënë në pah hiret e saj.

Si të mos mjaftonin fotot provokuese në njërën prej tyre ajo shkruan: ‘Puthi të pasmet e mia’.

Linku: https://www.instagram.com/p/CQY-rVXsw7J/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/morenataraku/