Home ShowBiz ‘Amina’ projekti që brenda pak ditësh rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve
‘Amina’ projekti që brenda pak ditësh rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve
0

‘Amina’ projekti që brenda pak ditësh rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve

0
0

Laurant Halimi me projektet e tij muzikore nga dita në ditë po kthehet në një nga emrat më të lakuar në  botën e artit.

Këngëtari nuk i ka ndaluar për asnjë çast përpjekjet e tij për të sjellë muzikë të mirë pavarësisht sfidave që sjell tregu i muzikës në vendin tonë.

Pak javë më parë  Lauranti ka sjellë  projektin e fundit të cilin e ka titulluar ‘Amina’.

Projekti është një dedikim dashuri dhe me siguri shumë adhurues të muzikës së tij e kanë gjetur veten.

Kënga u prit mjaft mirë nga audienca dhe padiskutim ky projekt ishte thjeshte një nga shkallët që të çojnë drejtë suksesit të madh.

Linku:  https://www.youtube.com/watch?v=aFewtXh_l4c

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/laurant__halimi/