Home ShowBiz Nënë për herë të tretë, blogerja zbulon gjininë dhe emrin e bebes me videon më të ëmbël
Nënë për herë të tretë, blogerja zbulon gjininë dhe emrin e bebes me videon më të ëmbël
0

Nënë për herë të tretë, blogerja zbulon gjininë dhe emrin e bebes me videon më të ëmbël

0
0

Blogerja Vjosa Muriqi pak ditë më parë ndau me ndjekësit lajmin e ëmbël. Vjosa u bekua me ardhjen në jetë të fëmijës së saj të tretë.

Me një postim në rrjete sociale ajo e uroi në këtë formë: ‘Më datën 21.06.2021 u shtua familja jonë më një engjëll të tret. Mirë se erdhe shpirti jonë. Te duam përjetësisht.’

Të gjithë u bënë kurioz për të zbuluar më shumë detaje mbi beben e saj. Vjosa ka vendosur që t’ua shuajë kureshtjen duke treguar gjininë dhe emrin nëpërmjet një postimi tjetër.

‘Neyla Muriqi, menxi po pres me të pa tu rrit së bashku me motrat e tua.
Tu prift e mbara bija ime, qofsh gjithmonë me shëndet dhe e rrethuar me dashuri. Lumturia për ty mos u ndaltë asnjëher, shpirti vogël.
U rritsh me tana të mirat e kësaj bote, kam me qenë gjithmonë me ty dhe me të perkrah në rrugën tënde të kesaj bote.
Të duam aq shumë, sa as fjal nuk ekzistojn me i pershkrua ndjenjat per ty- shkruan blogerja.

Linku: https://www.instagram.com/p/CQdxbf8obB7/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CP0p-I_r6hr/