Home Sport Fundjavë e nxehtë e Neymar me modelen seksi në Brazil
Fundjavë e nxehtë e Neymar me modelen seksi në Brazil
0

Fundjavë e nxehtë e Neymar me modelen seksi në Brazil

0
0

Neymar duket se po i shfrytëzon në maksimum ndërprerjen dimërore të kampionatin francez dhe lejen e marrë nga PSG, teksa është fotografuar me të dashurën e tij modele Bruna Marquezine duke shijuar një ditë së bashku në një jaht luksoz.

Ylli brazilian, i cili paguhet 600 mijë paund në javë, ka treguar afeksionin për partneren e tij, pak ditë pasi u raportua se kanë rikonsoliduar marrëdhënien e tyre në mbrëmjen e vitit të ri, të cilën e festuan në Brazil.

47B95DE600000578-0-image-a-72_1514982323283 47B97B3E00000578-0-image-a-68_1514982301864 47B97D5C00000578-0-image-a-42_1514981595696 47B97D3000000578-0-Bruna_teamed_the_look_with_a_pair_of_dangerously_short_denim_hot-m-49_1514981920329 47B97D4800000578-0-image-a-45_1514981681386 47B97E7900000578-0-image-a-43_1514981658820 47B904EF00000578-0-The_loved_up_couple_showcased_their_affection_to_each_other_whil-m-34_1514981479706 47B982FC00000578-0-image-a-50_1514981928758

Lajmi dhe fotot: http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-5231681/Footballer-Neymar-kisses-girlfriend-Bruna-Marquezine.html