Home ShowBiz Stili i ri i Noizyt, muzika popullore. Në një këngë me Ermal Mamaqin, Blerim Destanin dhe Altin Sulkun
Stili i ri i Noizyt, muzika popullore. Në një këngë me Ermal Mamaqin, Blerim Destanin dhe Altin Sulkun
0

Stili i ri i Noizyt, muzika popullore. Në një këngë me Ermal Mamaqin, Blerim Destanin dhe Altin Sulkun

0
0

Noizy i futet muzikës popullore?! E shohim në një video t’ia marrë këngës me Ermal Mamaqin, Blerim Destanin dhe Altin Sulkun.

Pamjet e postuara nga Blerim Destani, në profilin e tij në Instagram na kanë zbuluar një anë tjetër të reperit Noizy.

E kemi parë gjithmonë në stilin Rap dhe sigurisht do të na dukej e pa mundur kalimi në një zhaner tjetër muzikor. Në videon e postuar nga Blerimi Noizy shfaqet duke kënduar këngën “Jalla shofer”.

Kjo video ka rezultuar të jetë tepër gazmore dhe është pëlqyer shumë nga fansat, por Noizyn askush nuk dëshiron ta shohë të ndërrojë stil.

Link: https://www.instagram.com/p/Bdk1AvwHTs9/?taken-by=blerimdestani

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BddWkxTF3As/?taken-by=zinizin