Home Lifestyle Martohet Ricky Martin dhe partneri i tij
Martohet Ricky Martin dhe partneri i tij
0

Martohet Ricky Martin dhe partneri i tij

0
0

Ricky Martin njoftoi ditën e djeshme se ai dhe partneri i tij Jwan Yosef janë martuar pas tre vitesh lidhje. “Jam një burr i martuar, pas disa muajsh do të organizojmë një festë të madhe, do ju njoftoj” – ka thën Martin për E! News.

“Ne kemi shkëmbyer premtimet dhe jemi betuar. Firmosëm të gjitha letrat që duhej të firmosnim dhe ndihem mirë që mund ta thërras bashkshort”- ka thënë ai. Martin, 46 vjeç dhe Yosef 33 vjeç filluan të dilnin bashkë në vitin 2016. Këngëtari i “Nobody Wants to Be Lonely” e shpalli fejesën nëntorin e atij viti në “The Ellen DeGeneres Show”.

BEVERLY HILLS, CA - JANUARY 07: Actor/singer Ricky Martin (R) and Jwan Yosef attend The 75th Annual Golden Globe Awards at The Beverly Hilton Hotel on January 7, 2018 in Beverly Hills, California. (Photo by Frazer Harrison/Getty Images)

 

Burimi i lajmit: http://people.com/music/ricky-martin-marries-jwan-yosef/