Home ShowBiz Kush po ia zë diellin reperit 2po2
Kush po ia zë diellin reperit 2po2
0

Kush po ia zë diellin reperit 2po2

0
0

Reperi 2po2 është një ndër reperët më të përfolur në mediat rozë. Stili i tij paksa i “egër” e karakterizonë atë, diçka që tek reperët e tjerë e kemi parë më pak. Së fundmi Besnik Canolli i njohur si 2po2 ka publikuar një foto në instagram.

“Re T’zeza Po Dojn Me M’a Nxon Dillin”,  ishin fjalët që ai ka zgjedhur që të përshkruajë këtë foto.

Pra nga kjo kuptojmë që retë e zeza janë duke ia zënë diellin reperit, i cili u zhgenjye menjëherë pasi që doli të marrë ajër.

Por është kohë dimri dhe ai duhet ta kuptojë që dielli nuk mund të jetë rehat pranë reve që e rrethojnë në qiell.

Re T’zeza Po Dojn Me M’a Nxon Dillin #haveaniceweekend

A post shared by 2po2 (@besnik2po2) on

Linku: https://www.instagram.com/p/BfA5XPxDH_s/?taken-by=besnik2po2

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BbpBLuYDOn6/?taken-by=besnik2po2