Home ShowBiz Dafina pozon nga shtrati, këngëtarja pozicion provokues me këmbët sipër
Dafina pozon nga shtrati, këngëtarja pozicion provokues me këmbët sipër
0

Dafina pozon nga shtrati, këngëtarja pozicion provokues me këmbët sipër

0
0

Dafina Zeqiri godet sërish, këtë herë me disa foto provokuese nga shtrati.

Këngëtarja, e njohur për ndryshimet e shpeshta të pamjes, shfaqet gjithmonë në formë në fotot që shpërndarn në instagramin e saj.

Duket se Dafinës i shkon çdo ngjyrë e model flokësh dhe në çdo eksperiment të saj me pamjen, duket shumë mirë.

Së fundmi ajo ka postuar në instagramin e saj disa foto nga shtrati ku ka veshur vetëm një bluzë sportive në ngjyrë të errët dhe një palë këpucë të kuqe me taka të larta.

Në një prej fotove këngëtarja pozon me këmbët ngritur mbi kokën e krevatit, duke ekspozuar këmbët, ndërsa në tjetrën shfaqet e shtrirë në krevat, ndërsa shkruan: “Kush do të mendonte se riciklimi do të ishte kaq elegant”.

Fotot e këngëtares ju kanë bërë përshtypje miqve dhe fansave të saj, çka duket edhe në komentet pozitive që kanë lënë për të.

Link: https://www.instagram.com/p/B3w7tN0hlyX/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzbaEsnhDbZ/