Home ShowBiz “Shihe Fero çfarë ke lënë”, Arbenita tërbon fansat me foto provokuese
“Shihe Fero çfarë ke lënë”, Arbenita tërbon fansat me foto provokuese
0

“Shihe Fero çfarë ke lënë”, Arbenita tërbon fansat me foto provokuese

0
0

Modelja simpatike Arbenita Ismajli që pas ndarjes nga Fero ka qenë në qendër të vëmendjes me çdo postim apo mesazh të saj.

Kohët e fundit modelen e shohim gjithnjë e më aktive në instagram ku poston foto e video gjithnjë e më të guximshme ku shfaqet provokuese ndërsa ekspozon linjat e saj perfekte.

Këtë herë modelja pozon vetëm me një bluzë të ngushtë në formë body ndërsa e cila i vë në dukje dekoldenë shpërthyese si dhe belin e hollë.

Kjo foto sensuale nuk ka kaluar pa u vënë re nga fansat të cilët i kanë bërë tag reperit e madje edhe kanë fyer për faktin që është ndarë nga modelja.

Modelja dhe reperi u ndanë gati një muaj më parë dhe lajmin e pohoi vetë reperi i cili mori gjithashtu përsipër fajin për ndarjen.

Ata janë përfolur gjatë në media muajt e fundit për shkak të marrëdhënies së tyre të tensionuar, por që mesa duket tashmë kanë marrë fund në mënyrë definitive.

View this post on Instagram

🍫🍫🍫 @fashionnova ad

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

InkedArbenitas_LI

Inkedarbenita2_LI

InkedARbenita_LI

Link: https://www.instagram.com/p/B6Ay9bhF7-a/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B4KYLr4lCug/