Home Aktualitet I zbulohet tradhëtia live, reagimi i këtij burri është i pabesueshëm, ja videoja po bën xhiron e rrjetit
I zbulohet tradhëtia live, reagimi i këtij burri është i pabesueshëm, ja videoja po bën xhiron e rrjetit
0

I zbulohet tradhëtia live, reagimi i këtij burri është i pabesueshëm, ja videoja po bën xhiron e rrjetit

0
0

Një burrë ka puthur vajzën që kishte ngjitur gjatë një ndeshje futbolli duke harruar se rreth e rrotull kishte vetëm kamera.

Momenti i puthjes është transmetuar direkt në ekranin e madh dhe kur burri e ka kuptuar është larguar menjëherë nga e dashura dhe është prerë i gjithi në fytyrë, duke u ndier tejet në siklet.

Kjo video është postuar menjëherë në rrjetet sociale duke bërë xhiron e botës me komente vërtetë qesharake sa i takon reagimit të burrit kur e kuptoi që ishte duke u filmuar nga kamerat.

“Kur puth të dashurën ngjitur në një ndeshje dhe e kupton që martesa jote sapo mori fund”, shkruhet krahas videos e cila është klikuar mijëra herë, ndërsa protagonist është bërë tabelë qitjeje nga femrat, por edhe objekt talljeje apo humori nga shumë të tjerë.

Nuk dihet nëse ai ka qenë i martuar, por nga reagimi në video e më pas në një shkrim në rrjetet sociale të lë të kuptosh se vajza ishte e dashura e tij ilegale.

Në një reagim publik ai thotë se nuk i kupton aspak komentet negative sidomos nga femrat të cilat nuk janë më të mira në këtë drejtim, pasi edhe ato tradhëtojnë.

Më tutje ai shton se kjo video në fakt i ka shkatërruar jetën, duke na lënë të kuptojmë se mund te jetë realisht i martuar dhe se dashur pa dashur i është zbuluar tradhëtia.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=5iskltyZXTM

Burimi i fotos: https://www.pexels.com/photo/broken-heart-love-sad-14303/