Home ShowBiz Jonida feston ditëlindjen, Dan i bën dhuratën më të bukur
Jonida feston ditëlindjen, Dan i bën dhuratën më të bukur
0

Jonida feston ditëlindjen, Dan i bën dhuratën më të bukur

0
0

Jonida Maliqi feston sot 37 vjetorin e lindjes dhe suprizën më të veçantë duket se ja ka bërë i biri.

Vogëlushi Dan ka një trendafil të bardhë në duar dhe ndërsa ja drejton këngëtares i thotë: “Gëzuar ditëlindjen mami”.

Këngëtarja është emocionuar nga ky gjest i të birit dhe duket shumë e lumtur ndërsa merr lulen dhuratë nga i biri.

Jonida ka marrë urime dhe mesazhe të shumta nga miqtë dhe të afërm të saj, një pjesë të të cilave i ka postuar në instagram.

Link: https://www.instagram.com/jonidamaliqi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B54pCfen_5O/