Home ShowBiz E gjithë familja në plazh, por vëmendjen e tërheq Ana me kostumin e veçantë të banjës
E gjithë familja në plazh, por vëmendjen e tërheq Ana me kostumin e veçantë të banjës
0

E gjithë familja në plazh, por vëmendjen e tërheq Ana me kostumin e veçantë të banjës

0
0

Ermal Fejzullahu ka nisur pushimet së bashku me bashkëshorten dhe fëmijët e tij.

Ata i kemi parë të postojnë foto dhe video nga plazhi, por vëmendjen në të gjitha fotot e tërheq më e vogla e familjes.

Vogëlushja Ana pozon me një kostum banje trup në ngjyrë portokalli me topa të bardhë.

Në kokë mban të lidhur një shami të bardhë dhe duket kaq e bukur.

Në një foto ku pozojnë Ariana me Ermalin dhe tre vajzat, vogëlushja Ana që qëndron në duart e Arianës duke shumë e bukur me kostumin e veçantë të banjës duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

“Mirëmëngjes”, thotë Ariana krahas fotos së postuar në instagram ku ka marrë komente dhe komplimenta të shumtë për familjen perfekte dhe veçanërisht për më të voglën e familjes e cila e ka ëmbëlsuar edhe më shumë foton.

View this post on Instagram

Good morning

A post shared by Arianna (@arianafejzullahu) on

Link: https://www.instagram.com/p/CBz2xPmJ06d/

Link: https://www.instagram.com/arianafejzullahu/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8eyMCJB_aI/