Home ShowBiz Gigi zbulon për herë të parë barkun e rrumbullakosur, ja si duket modelja
Gigi zbulon për herë të parë barkun e rrumbullakosur, ja si duket modelja
0

Gigi zbulon për herë të parë barkun e rrumbullakosur, ja si duket modelja

0
0

Gigi Hadid dhe Zayn Malik do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të parë.

Lajmin e konfirmoi nëna e modeles në 25 vjetorin e lindjes së modeles duke u shprehur super e emocionuar që do të bëhej gjyshe.

Deri tani modelja nuk ka dashur të bëjë publike asnjë foto na shtatëzania, duke qëndruar larg vëmendjes së medias, por duket se kërkesat e shumta të fansave për ta parë me barkun e rrumbullakosur e kanë bindur Gigin të zbërthejë këmishën dhe të tregojë si duket në muajt e fundit të shtatëzanisë.

Modelja duket në super formë dhe shtatëzania duket se i ka dhënë edhe më shumë nur portretit të saj.

Ajo dhe Zayn do të bëhen shumë shpejt prindër të një vajze dhe që të dy janë shumë të emocionuar.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=VgZpc1S9HrQ&t=50s

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BvPLUQUHRgX/